IUNG
Strona główna

Aktualności...

I Ogólnopolskie Sympozjum Mikrobiologiczne „Metagenomy różnych środowisk” Drukuj Email

26.10.16 W dniach 20-21 października 2016 roku w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyło się I Ogólnopolskie Sympozjum Mikrobiologiczne „Metagenomy różnych środowisk”. Organizatorem sympozjum był Zakład Mikrobiologii Rolniczej IUNG-PIB, Zakład Biologii Mikroorganizmów SGGW w Warszawie, Zakład Badań Systemu Gleba-Roślina IA PAN w Lublinie oraz Katedra Biochemii i Chemii Środowiska KUL w Lublinie.

Więcej…
 
IUNG-PIB na XIII Rolniczym Festiwalu Nauki Drukuj Email

26.10.16 W dniach 20-21 października 2016 roku pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbył się XIII Rolniczy Festiwal Nauki zorganizowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz Centralną Bibliotekę Rolniczą w Warszawie.

Więcej…
 
Forum Inteligentnego Rozwoju – prezentacja stanowiska IUNG-PIB

24.10.16 W dniu 21 października 2016 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie – Jasionce odbyło się Forum Inteligentnego Rozwoju. To ogólnopolskie wydarzenie, istotne z uwagi na tematykę i liczbę uczestników, miało na celu obok diagnozy stanu aktualnego budowanie ścisłych relacji między światem nauki, biznesu i samorządów.
   

Więcej…
 
20-lecie Lubelskiej Izby Rolniczej Drukuj Email

18.10.16 W dniu 16 października 2016 r. na terenie Targów Lublin S.A., pod patronatem Wojewody Lubelskiego – dr hab. Przemysława Czarnka, odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji jubileuszu 20-lecia Lubelskiej Izby Rolniczej.
    Obchodząca jubileusz LIR od początku istnienia współpracuje z Instytutem Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB w Puławach. Podczas uroczystości jubileuszowych Instytut reprezentował Z-ca Dyrektora IUNG-PIB – prof. dr hab. Stanisław Krasowicz.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Naukowej IUNG PIB Drukuj Email

17.10.16 W dniu 12 października 2016 r. na swoim CCLVII posiedzeniu obradowała Rada Naukowa IUNG PIB. Było to ostatnie posiedzenie Rady kadencji  2012-2016.

Na  posiedzeniu Rada  przeprowadziła dwie publiczne obrony prac doktorskich.  Stopnie doktorskie uchwałami Rady otrzymali  mgr inż. Anna Fariaszewska oraz mgr inż. Marcin Dobosz. Przewodniczący Rady Naukowej – prof. dr hab. Jan Kuś  przedstawił sprawozdanie z działalności Rady Naukowej mijającej kadencji.  Dyrektor Instytutu – prof. dr hab. Wiesław Oleszek złożył podziękowania członkom Rady Naukowej za aktywny udział i zaangażowanie w prace Rady Naukowej IUNG-PIB w Puławach w kadencji 2012-2016.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 104