IUNG
Strona główna

Aktualności...

Konferencja naukowa ” Rola badań naukowych w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w uprawie chmielu i tytoniu” Email

30.01.19  W dniu 28 stycznia 2019 r. w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyła się konferencja pt. ”Rola badań naukowych w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w uprawie chmielu i tytoniu”. Konferencję zorganizowano w ramach realizacji zadania 2.5 Programu Wieloletniego IUNG-PIB.

Więcej…
 
II Ogólnopolska Konferencja Systemów Rolno-leśnych Email

29.01.19  Czy produkcję rolną można łączyć z produkcją leśną na gruntach rolnych, osiągając korzyści ekonomiczne i środowiskowe? Zdaniem uczestników II Ogólnopolskiej Konferencji Systemów Rolno-leśnych jak najbardziej tak. Konferencja pod tytułem „Perspektywy rozwoju systemów rolno-leśnych (agroleśnictwa) w Polsce” odbyła się 25 stycznia 2019 roku w murach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównym organizatorem konferencji był IUNG-PIB.

Więcej…
 
Program wieloletni IUNG-PIB a biogospodarka – konferencja naukowa

23.01.19 W dniu 22 stycznia 2019 r. w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB w Puławach odbyła się konferencja nt. „Program wieloletni IUNG-PIB jako wsparcie rozwoju biogospodarki”. Konferencja była zorganizowana w ramach programu wieloletniego „Wspieranie działań w zakresie ochrony i racjonalnego wykorzystania rolniczej przestrzeni produkcyjnej w Polsce oraz kształtowania jakości surowców roślinnych na lata 2016-2020”.

Więcej…
 
Seminarium dla instytucji wdrażających zasady Europejskiej Karty Naukowca i Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników Email

21.01.19  W dniu 18 stycznia 2019 r., w siedzibie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (BUW), odbyła się druga edycja Seminarium dla jednostek aplikujących i wdrażających zasady związane z wyróżnieniem KE - HR Excellence in Research. Spotkanie zorganizował Krajowy Punkt Kontaktowy.

 

Więcej…
 
Seminarium Naukowe pt. „Nauka i praktyka – rolnictwo różne spojrzenia” Drukuj Email

23.01.19  15 stycznia 2019 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie odbyło się III Seminarium Naukowe pt. „Nauka i praktyka – rolnictwo różne spojrzenia” zorganizowane przez Instytut Nauk Rolniczych i Studenckie Koło Naukowe Agrobiznesu.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 138