IUNG
Strona główna

Aktualności...

Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Email

30.12.19 W dniu 13 grudnia odbyła się uroczystość wręczenia nagród Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za osiągnięcia w zakresie wdrażania postępu w rolnictwie, rozwoju wsi i rynkach rolnych za 2018 r. oraz nagród w XXVII edycji konkursu „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego”.
Wśród nagrodzonych w konkursie za osiągnięcia w zakresie wdrażania postępu znalazł się Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB Email

17.12.19 W dniu 16 grudnia 2019 r. odbyło się CCLXXII posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB.

W trakcie posiedzenia wręczono dyplomy doktora habilitowanego 5 osobom: dr hab. Magdalenie Borzęckiej, dr hab. Guillaume Debaene, dr hab. Krzysztofowi Jończykowi, dr hab. inż. Dorocie Pikule oraz dr hab. Jarosławowi Stalendze.

Więcej…
 
Walne Zgromadzenie LIR Email

17.12.19 16 grudnia 2019 r. w siedzibie Lubelskiej Izby Rolniczej odbyło się Walne Zgromadzenie LIR. Na drugą, otwartą część posiedzenia zaproszeni zostali przedstawiciele jednostek regionalnych i krajowych związanych z rolnictwem. Integralną częścią spotkania był symboliczny opłatek, którym podzielili się reprezentanci jednostek i delegaci LIR.

Więcej…
 
Konferencja podsumowująca realizację programu wieloletniego IUNG-PIB w roku 2019

16.12.19 W dniu 13 grudnia 2019 roku w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się konferencja poświęcona ocenie realizacji zadań programu wieloletniego pn. „Wspieranie działań w zakresie ochrony i racjonalnego wykorzystania rolniczej przestrzeni produkcyjnej w Polsce oraz kształtowanie jakości surowców roślinnych na lata 2016-2020” w roku 2019.
  Program Konferencji..

Więcej…
 
Warsztaty ENRD „Biogospodarka oraz działania klimatyczne na obszarach wiejskich” Email

13.12.19 W dniu 11 grudnia 2019 r. Punkt Kontaktowy Sieci na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (ENRD) zorganizował w Brukseli warsztaty w ramach spotkania 2 Grupy Tematycznej „Biogospodarka oraz działania klimatyczne na obszarach wiejskich”. W spotkaniu aktywnie uczestniczyli dr Robert Borek oraz mgr Piotr Jurga z Zakładu Biogospodarki i Analiz Systemowych IUNG-PIB.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 152