IUNG
Strona główna

Aktualności...

IUNG PIB na Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce k. Rzeszowa

05.03.19  W dniach 1-2 marca 2019 r., w Jasionce k. Rzeszowa odbyła się kolejna edycja Europejskiego Forum Rolniczego (https://www.forum-jasionka.pl/). Istotną pozycję wśród zaproszonych jednostek zajmowały instytuty badawcze nadzorowane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB Drukuj Email

04.03.19  W dniach 26-27 lutego 2019 r. odbyło się CCLXVII posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB, na którym przeprowadzono publiczne obrony prac doktorskich mgr Marka Jakubowskiego i mgr Aleksandry Ukalskiej-Jarugi. Ponadto Rada Naukowa podjęła uchwały o nadaniu stopnia doktora habilitowanego dr Grzegorzowi Siebielcowi, dr Rafałowi Wawerowi i dr Elżbiecie Wołejko.

Więcej…
 
Konferencja nt. „Działalność doświadczalna RZD IUNG-PIB jako wsparcie innowacyjności rolnictwa”

01.03.19  W dniu 28 lutego 2019 r. w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyła się konferencja pt. „Działalność doświadczalna RZD IUNG-PIB jako wsparcie innowacyjności rolnictwa”. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji zadania 2.7 programu wieloletniego IUNG-PIB na lata 2016-2020.

Więcej…
 
IUNG PIB na 59. Sesji Naukowej IOR-PIB Drukuj Email

26.02.19  W dniach 12-14 lutego 2019 r. w Instytucie Ochrony Roślin – Państwowym Instytucie Badawczym w Poznaniu odbyła się 59. Sesja Naukowa IOR-PIB. Tematem przewodnim Sesji były „Nowoczesne rozwiązania w ochronie roślin”. W przeddzień oficjalnego otwarcia Sesji odbyło się Forum Młodych Naukowców i panel dyskusyjny Nauka – Praktyce poświęcony problematyce transferu wyników badań naukowych do praktyki rolniczej.

Więcej…
 
4 spotkanie w ramach projektu " Manure Standards” Drukuj Email

11.02.19  W dniach 6-8 luty 2019 r. w Helsinkach odbyło się 4 spotkanie w ramach projektu „Advanced manure standards for sustainable nutrient management and reduced emissions – Manure Standards”. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Zakładu Żywienia Roślin i Nawożenia.  Spotkanie w Helsinkach było poświęcone prezentacji aktualnych postępów w realizacji zadań i wyników badań w zakończonych obszarach tematycznych. Określono ramy czasowe kolejnych aktywności i rozpoczęto prace nad implementacją osiągnięć projektu.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 142