IUNG
Strona główna

Aktualności...

Konferencja „Od tradycji, poprzez nowoczesność, do innowacji” Email

10.06.19   W dniu 6.06.2019 w Białce k. Krasnegostawu odbyła się konferencja pt. „Od tradycji, poprzez nowoczesność, do innowacji” w ramach Wojewódzkiego Dnia Pola „Lubelszczyzna spichlerzem Polski”.

Więcej…
 
Wizyta studyjna gości z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w IUNG-PIB

04.06.19  W dniu 31 maja 2019 r. IUNG-PIB gościł przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach.

Więcej…
 
Dni Otwartych Drzwi Drukuj Email

03.06.19  W dniach 27-31.05.2019 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy zorganizował Dni Otwartych Drzwi. Wydarzenie to dedykowane jest głównie szkołom rolniczym, które współpracują z Instytutem oraz pracownikom doradztwa rolniczego z CDR i ODR.

Więcej…
 
Spotkanie Klubu Innowacji UW pt. „Innowacje w sektorze rolno-spożywczym” Email

01.06.19  30.05.2019 r. w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego miało miejsce spotkanie Klubu Innowacji UW pt. „Innowacje w sektorze rolno-spożywczym”, na które zaproszono naukowców i przedsiębiorców.

Więcej…
 
IUNG-PIB przygotowuje raporty dla Komisji Europejskiej w zakresie badań i ochrony gleb Email

30.05.19  Ukazał się kolejny raport z prac dla Komisji Europejskiej (DG-ENV) w ramach kontraktu „Providing support in relation to the implementation of the EU Soil Thematic Strategy”, w którym Instytut uczestniczy jako jeden z wykonawców.

Raport „Sustainable soil management” dotyczy praktyk zapewniających zrównoważoną gospodarkę glebami w rolnictwie i rozwoju urbanizacyjnym. Autorem raportu jest dr hab. Grzegorz Siebielec a w pracach uczestniczyły również Dr Agnieszka Klimkowicz-Pawlas (Zakład Gleboznawstwa Erozji i Ochrony Gruntów) oraz Katarzyna Mikulska (Zakład Upowszechniania i Wydawnictw).

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 147