IUNG
Strona główna

Aktualności...

Warsztaty projektu SafeManure 2020 Email

27-30.01.20 W dniach 27-30 stycznia 2020 w Sewilli dr Piotr Skowron z Zakładu Żywienia Roślin i Nawożenia IUNG - PIB wspólnie z przedstawicielem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi brał udział w warsztatach dla interesariuszy projektu SafeManure.

Więcej…
 
Spotkanie noworoczne 2020 Email

17.01.20 W dniu 09.01.2020 r. w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyło się spotkanie noworoczne. Jego celem było podsumowanie dokonań Instytutu w 2019 r., złożenie podziękowań oraz życzeń. Uczestnikami spotkania byli aktualnie pracujący i emerytowani pracownicy, doktoranci IUNG-PIB oraz przedstawiciele Rolniczych Zakładów Doświadczalnych.

Więcej…
 
Chroniąc rośliny chronisz życie Email

17.01.20 7 stycznia odbyła się w Belwederze, z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego oraz Komisarza Unii Europejskiej ds. rolnictwa Janusza Wojciechowskiego, konferencja pt. „Zdrowie roślin w dobie zmian klimatu”. Była to konferencja inaugurująca Międzynarodowy Rok Zdrowia Roślin w Polsce. Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła rok 2020 – Międzynarodowym Rokiem Zdrowia Roślin, a hasło przewodnie wydarzenia brzmi: „Chroniąc rośliny, chronisz życie”.

Więcej…
 
Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Email

30.12.19 W dniu 13 grudnia odbyła się uroczystość wręczenia nagród Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za osiągnięcia w zakresie wdrażania postępu w rolnictwie, rozwoju wsi i rynkach rolnych za 2018 r. oraz nagród w XXVII edycji konkursu „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego”.
Wśród nagrodzonych w konkursie za osiągnięcia w zakresie wdrażania postępu znalazł się Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB Email

17.12.19 W dniu 16 grudnia 2019 r. odbyło się CCLXXII posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB.

W trakcie posiedzenia wręczono dyplomy doktora habilitowanego 5 osobom: dr hab. Magdalenie Borzęckiej, dr hab. Guillaume Debaene, dr hab. Krzysztofowi Jończykowi, dr hab. inż. Dorocie Pikule oraz dr hab. Jarosławowi Stalendze.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 156