IUNG
Strona główna

Aktualności...

IUNG-PIB na III edycji Centralnych Targów Rolniczych (CTR) Email

11.02.19  Centralne Targi Rolnicze – Agro Premiery & Show to okazja dla rolników z całej Polski do zapoznania się nową ofertą maszyn rolniczych, środków do produkcji rolnej oraz innowacyjnych rozwiązań największych producentów w branży. Temat wiodący tegorocznej edycji targów brzmiał „Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”.  Targi odbywały się  1-3 lutego w halach PTAK Expo w  Nadarzynie.

Więcej…
 
Spotkanie konsorcjum projektu HYPFLO Drukuj Email

01.02.19 W dniu 31.01.2019 r. w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie konsorcjum projektu HYPFLO „Opracowanie metody wytwarzania produktów piekarniczych o właściwościach hipoalergicznych dla osób z nietolerancją białek pszenicy”. Projekt będzie realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa: Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego, Działanie: Badania naukowe i prace rozwojowe, Poddziałanie: Projekty aplikacyjne.

Więcej…
 
InfoDay dot. wyróżnienia HR Excellence in Research w Brukseli Email

31.01.19  29 stycznia 2019 r. Komisja Europejska zorganizowała Dzień Informacyjny dotyczący wyróżnienia HR Excellence in Research – „Ensuring Excellent Research by Investing in Researchers’ Talents, Skills & Career Development - Implementing Art. 32 of the H2020 multi-beneficiary grant agreement”. Obecni byli zarówno przedstawiciele jednostek, które ubiegają się o wyróżnienie jak i jednostek już nagrodzonych – zarówno z krajów Unii Europejskiej jak i Australii.

Więcej…
 
Konferencja naukowa ” Rola badań naukowych w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w uprawie chmielu i tytoniu” Email

30.01.19  W dniu 28 stycznia 2019 r. w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyła się konferencja pt. ”Rola badań naukowych w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w uprawie chmielu i tytoniu”. Konferencję zorganizowano w ramach realizacji zadania 2.5 Programu Wieloletniego IUNG-PIB.

Więcej…
 
II Ogólnopolska Konferencja Systemów Rolno-leśnych Email

29.01.19  Czy produkcję rolną można łączyć z produkcją leśną na gruntach rolnych, osiągając korzyści ekonomiczne i środowiskowe? Zdaniem uczestników II Ogólnopolskiej Konferencji Systemów Rolno-leśnych jak najbardziej tak. Konferencja pod tytułem „Perspektywy rozwoju systemów rolno-leśnych (agroleśnictwa) w Polsce” odbyła się 25 stycznia 2019 roku w murach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównym organizatorem konferencji był IUNG-PIB.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 142