IUNG
Strona główna

Aktualności...

Odznaczenia i wyróżnienia dla pracowników IUNG-PIB Drukuj Email

17.10.18  W dniach 3-5 października br. w Puszczykowie k/Poznania odbyła się jubileuszowa XX Konferencja Naukowa pt.: „Rolnictwo ekologiczne - stan obecny i perspektywy rozwoju” zorganizowana przez Państwowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu. Podczas Konferencji wręczone zostały odznaczenia i wyróżnienia dla 5 pracowników Instytutu.

Więcej…
 
Konferencja naukowa „Nowy sposób gospodarowania przestrzenią wiejską i podmiejską w Polsce” Drukuj Email

08.10.18  3-4 października 2018 r. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa oraz Towarzystwem Rozwoju Obszarów Wiejskich zorganizował konferencję naukową pt: „Nowy sposób gospodarowania przestrzenią wiejską i podmiejską w Polsce”.

Więcej…
 
CCLXV posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB Email

05.10.18   W dniu 2 października 2018 r. odbyło się CCLXV posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB. Rada na podstawie wniosku komisji habilitacyjnej podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego dr Annie Gałązce. Ponadto Rada Naukowa podjęła uchwałę o przeprowadzeniu postępowania habilitacyjnego: dr Anny Gajdy, dr Grzegorza Siebielca, dr Rafała Wawera i dr Elżbiety Wołejko, oraz wyznaczyła członków Komisji habilitacyjnej. Poza tym wyznaczono recenzentów pracy doktorskiej mgr inż. Magdaleny Dziągwy-Becker.

Więcej…
 
Konferencja „Wizje biogospodarki i polityki rolnej” Drukuj Email

04.10.18  W dniach 25-26 w IUNG-PIB w Puławach odbyła się konferencja zatytułowana „Wizje biogospodarki i polityki rolnej”. Konferencja została zorganizowana w ramach realizacji projektu BioEcon przez pracowników Zakładu Biogospodarki i Analiz Systemowych. Referat wiodący, pt.: „CAP and the evolution of agriculture in Poland” został wygłoszony przez Pana prof. Eugeniusza Chyłka, przedstawiciela Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Więcej…
 
167th EAAE Seminar Drukuj Email

04.10.18  W dniach 24-25 września w Puławach odbyło się 167 EAAE Seminarium zorganizowane przez pracowników Zakładu Biogospodarki i Analiz Systemowych oraz Zakładu Systemów i Ekonomiki Produkcji Roślinnej przy wsparciu Europejskiego Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa (EAAE). W spotkaniu uczestniczyło 70 uczestników z Polski i licznych jednostek zagranicznych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

Strona 14 z 141