IUNG
Strona główna

Aktualności...

IUNG-PIB na Szczycie Klimatycznym COP24 Drukuj Email

10.12.18 IUNG-PIB współorganizował, wraz z FAO i Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, konferencję poświęcona glebom podczas Szczytu Klimatycznego COP24 w Katowicach.

Konferencja „Black Soils for Food Security and Climate Change Adaptation and Mitigation” odbyła się 5 grudnia 2018r., jako element obchodów Międzynarodowego Dnia Gleby.  Program Konferencji...

 

Więcej…
 
IUNG-PIB na Narodowej Wystawie Rolniczej w Poznaniu Email

06.12.18  W dniach 30 listopada - 02 grudnia 2018 roku odbyła się Narodowa Wystawa Rolnicza, zorganizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Poświęcona była polskiej wsi i rolnictwu oraz przemianom zachodzącym w nich na przestrzeni minionych lat. Wystawa uświetniła obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Więcej…
 
II krajowe spotkanie w ramach projektu Manure Standards Drukuj Email

06.12.18  W dniu 30 listopada 2018 roku w ramach Narodowej Wystawy Rolniczej w Poznaniu odbyło się drugie krajowe spotkanie w projekcie Manure Standards. Ze strony partnera projektu – Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa PIB w Puławach, spotkanie prowadzili pracownicy Zakładu Żywienia Roślin i Nawożenia we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Radomiu.

Więcej…
 
Wernisaż wystawy obrazów autorstwa Pana Kazimierza Kotlińskiego Email

04.12.18  W dniu 30 listopada 2018 roku w Salach Recepcyjnej i Seminaryjnej Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach, odbył się wernisaż wystawy obrazów autorstwa Pana Kazimierza Kotlińskiego. Ten zasłużony dla miasta artysta, pedagog i animator życia kulturalnego w naszym mieście, przekazał Instytutowi obrazy ze swojej kolekcji w długoterminowy depozyt.

Więcej…
 
Konferencja Naukowa nt. „Działania strategiczne i planistyczne gmin a wielofunkcyjny rozwój obszarów wiejskich”

30.11.18  W dniu 29 listopada 2018 r. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach przy współpracy z Krajowym Instytutem Polityki Przestrzennej i Mieszkalnictwa w Warszawie oraz Towarzystwem Rozwoju Obszarów Wiejskich zorganizował Konferencję Naukową nt. „Działania strategiczne i planistyczne gmin a wielofunkcyjny rozwój obszarów wiejskich”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

Strona 15 z 145