IUNG
Strona główna

Aktualności...

Początek żniw 2020 w RZD IUNG-PIB Email

13.07.20 Pomimo opóźnienia w okresie wegetacyjnym o prawie dwa tygodnie ze względu na niekorzystne warunki pogodowe wiosną to wszyscy prognozowali że tzw. małe żniwa również rozpoczną się później. Jak zwykle przyroda nas pozytywnie zaskakuje nadrabiając swoje zaległości. Zbiory rozpoczęły się już na pojedynczych polach w różnych regionach naszego kraju.

Więcej…
 
Informacja za czerwiec o stanie upraw w Rolniczych Zakładach Doświadczalnych IUNG-PIB Email

8.07.20 Warunki pogodowe w miesiącu czerwcu w większości RZD sprzyjają uprawom wszystkich gatunków roślin. Występujące ostatnio w całym kraju opady deszczu oraz wysokie temperatury – szczególnie ciepłe noce znacząco poprawiły stan upraw na większości pól. Opierając się na informacjach Dyrektorów poszczególnych Zakładów poniżej przedstawiono zestawienie pozyskanych danych oraz dokumentacji fotograficznej.

Więcej…
 
Komunikat nr 5 dotyczyczący suszy rolniczej. Email

7.07.20 IUNG-PIB zgodnie z wymogami Obwieszczenia opracował wartości klimatycznego bilansu wodnego dla wszystkich gmin Polski (2477 gmin) oraz w oparciu o kategorie gleb określił w tych gminach aktualny stan zagrożenia suszą rolniczą. Komunikat nr 5

Więcej…
 
Nominacja do nagrody gospodarczej "AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI". Email

07.07.20 Nominacja do nagrody gospodarczej "AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI"

Więcej…
 
Komunikat nr 4 dotyczyczący suszy rolniczej. Email

25.06.20 IUNG-PIB zgodnie z wymogami Obwieszczenia opracował wartości klimatycznego bilansu wodnego dla wszystkich gmin Polski (2477 gmin) oraz w oparciu o kategorie gleb określił w tych gminach aktualny stan zagrożenia suszą rolniczą.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 160